Dni tygodnia po hiszpańsku z rodzajnikami

Pobierz

Oryginalna wersja: languagePunk.. waiting in line.Tag: dni tygodnia po niemiecku z rodzajnikami Opublikowano 1 lutego 2020 11 lutego 2020 przez Kamil Kaszubski — Dodaj komentarz Dni tygodnia po niemiecku.. Pamiętaj, że dni tygodnia nie pisze się wielką literą.. Szczegóły na .2) Przy podawaniu dat, dni tygodnia, godzin, np. ¿Qué hora es?. Naucz się nazw miesięcy i pór roku po hiszpańsku.. - On urodził się 23 maja 2008 roku.. Ponad 100 hiszpańskich słów opisujących charakter.Dni tygodnia po hiszpańsku.. Nie dodajemy […]Miesiące, pory roku, dni tygodnia, daty po hiszpańsku.. Naucz się nazywać dni tygodnia po hiszpańsku.. van Lekcje Hiszpańskiego #ZapytajPoliglote - geen downloads nodig.Dni tygodnia po hiszpańsku.. Masz ochotę powiedzieć mierrrrr (da), ale w ostatnim momencie się reflektujesz, bo nie wypada tak nieapetycznie przeklinać?Hiszpańskie słówka‧Zawody po hiszpańsku‧Gramatyka‧Części ciała po hiszpańsku‧Narodowości po hiszpańsku‧Polityka prywatnościDni tygodnia po hiszpańsku.. lejupielādēt mp3.Dni tygodnia po hiszpańsku.. Jak zapytać, jak jest dziś dzień, jak na takie pytanie odpowiedzieć, jak powiedzieć np. "w poniedziałek", albo "w miniony wtorek" i jak określić, że coś robimy regularni .Plik dni tygodnia po francusku z rodzajnikami.txt na koncie użytkownika thevisualparadox • Data dodania: 28 mar 2016Hej, w dzisiejszym nagraniu poznamy "Los días de la semana" - dni tygodnia po hiszpańsku, a także przydatne zwroty, zapraszam..

Dni tygodnia po hiszpańsku - los días de la semana.

Home / Słowa A1, Słownictwo, Słownictwo tematyczne / 150 hiszpańskich słów związanych z czasem: pory roku, .. Przygotowałam dla Ciebie kurs do nauki w domu HISZPAŃSKI START.. Rozmówki polsko-hiszpańskie.. Więcej informacji o quizie >> Po raz pierwszy przesłany:Czas na małą powtórkę z dni tygodnia.. av Lekcje Hiszpańskiego #ZapytajPoliglote direkt i din mobil, surfplatta eller webbläsare - utan app.Dni tygodnia po hiszpańsku.. mp3 downloaden.Hej, w dzisiejszym nagraniu poznamy "Los días de la semana" - dni tygodnia po hiszpańsku, a także przydatne zwroty, zapraszam.. enero:Dni tygodnia w języku hiszpańskim, podstawowa lekcja hiszpańskiego dla początkujących, słówka które mogą wam się bardzo często przydać w podróży i nie tylko.. Chociaż warto też wiedzieć, że estación to również .Wszystkie dni tygodnia są rodzaju męskiego.. Z kolei samo słówko "pory roku" po hiszpańsku brzmi "las estaciones del año".. We wtorki, to los martes, w środy los miercoles, w czwartki - los jueves itd.Dni tygodnia po hiszpańsku.. Scarica mp3.Dni tygodnia po hiszpańsku.. Jest druga.. Jeżeli robimy coś cyklicznie każdego dnia, np. w poniedziałki, to wtedy użyjemy liczby mnogiej los lunes, itd.. Łamańce językowe w hiszpańskim; Najważniejsze czasowniki w języku hiszpańskim; Antoni Gaudí i jego Barcelona; Zwroty do prac, esejów po hiszpańsku; Villas, czyli slumsy Ameryki Łacińskiej; 1000 najczęściej używanych słów - tłumaczenia, definicje (1-100)Jednak z interaktywnymi fiszkami nie będzie żadnego kłopotu z ich zapamiętaniem!.

Skróty dni tygodnia po hiszpańsku.

Pamiętaj, że wszystkie ćwiczenia możesz ściągnąć w formie PDF, wydrukować i pracować w sposób tradycyjny.. Fiszki można też odtwarzać (posiadają wersję audio), więc każdy opanuje nie tylko dane słówko, ale też jego wymowę.. Pamiętaj, że nazw miesięcy nie pisze się wielką literą.. baixar mp3.Dni tygodnia po hiszpańsku.. Słownictwo, gramatyka, ćwiczenia.. Samo słowo el día, czyli dzień jest swego rodzaju wyjątkiem - mimo że zakończone na -a jest rodzaju męskiego.. Son las dos - Która godzina?. Dni tygodnia po hiszpańsku.Dni tygodnia: Państwa i narodowości Miesiące i pory roku.. - Rzeka Nil jest największą rzeką Afryki.Pory roku po hiszpańsku: La primavera - wiosna.. Jaki dziś jest dzień?. Hiszpański B2.. Hiszpański w 1 dzień (bezpłatny kurs) Kurs Arcoiris A1.. Oceń: Polecany quiz .. Miesiące.. Naucz się jak opisać rutynowy dzień po hiszpańsku.. download mp3.Przedmioty szkolne po niemiecku z rodzajnikami i dni tygodnia.. Ostatnio zaktualizowany: 6 grudzień, 2020.. Dni tygodnia po hiszpańsku 0 8 cartonașe ultimate.pl.es.. Marzysz o tym, żeby mówić po hiszpańsku?. Dni tygodnia po hiszpańsku 0 8 flashcards ultimate.pl.es.. Ponadto niemieckie słówka podane są od razu z rodzajnikami.Dni tygodnia to niezbędny element języka francuskiego, jeśli planujemy wyjechać na wakacje, weekend, czy do pracy..

Dni tygodnia po hiszpańsku 0 8 fiche ultimate.pl.es.

poniedziałek.. 1 Zobacz odpowiedź BellaMia BellaMia Der Montag-poniedziałek der Dienstag- wtorek der Mittwoch- środa der Donnerstag-czwartek der Freitag- piątek der Samstag- sobota der Sonntag-niedziela Przedmioty szkolne: die Schulfächer- przedmioty szkolne .Dni tygodnia po hiszpańsku.. Dni tygodnia po hiszpańsku - los días de la semana.. Hiszpański B1.. Zapraszam do krótkiej nauki!Dni tygodnia po hiszpańsku.. wtorek.Hiszpański dla Twojego dziecka.. Lunes - poniedziałek Martes - wtorek Miércoles - środa Jueves - czwartekDni tygodnia.. Quiz wykonany przez youtubeplayer.. Nazwij i wpisz dni tygodnia po hiszpańsku.. Poniżej znajdziesz wykaz 7 dni kalendarzowych razem z przydatnymi informacjami!. stáhnout mp3.150 hiszpańskich słów związanych z czasem: pory roku, miesiące, dni tygodnia i pory dnia.. Jeśli chcielibyśmy skrócić zapis dni tygodnia, mamy do wyboru kilka formatów: L / M / X / J / V / S / D / - zwyklo się używać X dla oznaczenia środy (miércoles), żeby uniknąć pomylenia z wtorkiem (martes) LU / MA / MI / JU / VI / SA / DO.Nazwy dni tygodnia w języku hiszpańskim zawsze są rodzaju męskiego.. Profil Quizy Subskrybowany Subskrybuj?. Los días de la semana Wskazówki Dni tygodnia występują w liczbie pojedynczej rodzaju męskiego.. Hiszpański small talk, czyli siesta i fiesta..

Dni tygodnia po hiszpańsku 0 8 schede ultimate.pl.es.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt