Podziękowanie za nawiedzenie matki fatimskiej

Pobierz

Cztery białe i cztery czerwone róże to także symbol ośmiu błogosławieństw i prośby do Matki Bożej o błogosławieństwo z .Czas nawiedzenia Obrazu MB Jasnogórskiej w rodzinach.. Jak pozwoliłeś mi mieć udział w Twojej mocy, tak wspieraj minie łaską z wysoka, abym z poczuciem odpowiedzialności wypełniał zadania stróża życia.- papież Jan Paweł II przybywa do Sanktuarium Matki Bożej w 10-tą rocznicę zamachu na Jego życie 14.10.1995 r. - rozpoczęcie nawiedzenia figury Matki Bożej Fatimskiej w Polsce .. Nawiedzenie Matki Bożej w Figurze Fatimskiej w dekanacie Dobrzyń nad Wisłą.. czcicielka, 2013.. Dziękuję Ci za to że jesteś ze mną w trudnych oraz radosnych chwilach.. Serdecznie dziękuję ks. Zbigniewowi za włożoną pracę i zgodę na tę publikację.. Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział: .. Matki Bożej Fatimskiej Polanica-Zdrój.. *** Gdy pośród nieszczęść serce nam truchleje, Umacniaj w nas wiarę i nadzieję.. Chciałam bardzo podziękować Matce Pięknej Miłości.. Przyjmując Parafialny Obraz Nawiedzenia Matki Bożej do swojej rodziny w obecności krewnych, sąsiadów i przyjaciół, czynicie ze swego mieszkania i domu "małą kaplicę Nawiedzenie Parafialnego Obrazu Matki Boskiej w rodzinach.. ks. prałat Henryk Silko.. Słowa przyobleczone w melodię głębiej zapadają w serce, a stamtąd łatwiej je pamięci przywołać.Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej ..

Dzięki Ci składamy do ostatnich dni swoich za nawiedzenie Twego Najświętszego obrazu.

Maryjo tu jest Twój DOM .. O błogosławieństwo i .Panowały w nim cisza, spokój, odczuwało się ogromny szacunek w stosunku do Matki Bożej, tak jakby gościł u nas żywy człowiek.. Modliłam się gorąco z prośbą o zdanie egzaminu prawa jazdy.. Oprócz wspólnej modlitwy na powitanie i pożegnanie Maryi, pośród zwykłych czynności wykonywanych, jak co dzień, każdy z nas znalazł czas, aby indywidualnie porozmawiać z Matką Bożą, zawierzyć Jej osobiste troski, podziękować za obecność.Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie.. agnes pisze: 14 sierpnia 2021 o 21:38.. O Matko Jezusowa proś się za nas grzesznych u syna Twego jednorodzonego .. Nad naszą dolą, pochyl się łaskawie, Wspieraj nas w każdej sprawie.. Prosimy Cię miej naszą rodzinę w swojej opiece i udziel nam swojego błogosławieństwa na dalsze lata.. Wiem, że mogę zawsze zwrócić się z prośbą do Ciebie i będę wysłuchany.. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę - a także o opiekę nad całą moją rodziną.. Podziękowanie za życie i posługę o. Zdzisława.. 13-ego października zakończyliśmy uroczystym nabożeństwem i procesją wokół kościoła półroczny okres, podczas którego swe modlitwy kierowaliśmy do Matki Bożej Fatimskiej..

8-9.05.1996 r. - nawiedzenie figury Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Żabianka 13.10.1996 r. - zakończenie peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w PolsceDobrzyń n. Wisłą 30.06.1996 rok.

Obdarzyłeś nas swą obecnością, miłością i nadzieją.Dla pracownika‧Dla księdza‧Dla mamy‧Za spotkanie‧Dla promotora‧Dla sponsorówPodziękowanie Fatimskiej Pani.. Ks. wiernych zaangażowanych w zainstalowanie prowizorycznej salki katechetycznej czy Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej 10 - 12 września 1983 r.obrazu w rodzinach, prośby i podziękowania do Matki Bożej, będzie można za-pisać na kartkach i złożyć do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej.. Matko Boża opiekuj się nami.. Podziękowanie mogą składać: dzieci, młodzież, dorośli lub tylko, klęcząc, składa podziękowanie delegacja rodzin; oto propozycja:Nawiedzenie rodzin przez Matkę Boża ma za cel odnowienie duchowe parafian, podziękowanie Bogu za Maryjne objawienia w Fatimie przed stu laty, odmawianie przez rodziny codziennego różańca (przynajmniej jedną cząstkę), poświęcenie Sercu Maryi oraz praktykowanie nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca.Podziękowania i Prośby W intencjach wypisanych na kartkach w kościele lub przesłanych przez "Skrzynkę intencji" na naszej stronie internetowej oraz w intencjach wpisanych do "Księgi Pielgrzyma - Prośby i Podziękowania", modlimy się w naszym Sanktuarium Ukrzyżowania na Górze Miłosierdzia w Pakości - Kalwarii: - w piątki we Mszy św. o 17.00 w intencjach zbiorowych do …Dziekuje Kochana Mamusiu Fatimska za rozmowe z Cyprianem .Wczoraj w naszej parafii byla przepiekna uroczysta msza Wniebowstapiena Pana Jezusa polaczona z rozancem i procesja figury Matki Bozej Fatimskiej a na koniec jedna z parafianek przeczylala wlasnego autorstwa wiersz poswiecony Janowi Pawlowi 2 .To bylo cos niesamowitego osobiscie czulam .O Pani Fatimska w rocznice Twoich objawień składam Ci gorące podziękowania za wysłuchanie wsz ystkich naszych prośb modlitwy.Dziękuję Ci za pracę ,przyjaciół ,darczyńców, za milosc mojej rodziny,łaskę wiary i modlitwy.Proszę o nasze zdrowie dla całej rodxiny.Proszę tez o łaskę dla moich siostrzennic Izabeli ,Pauliny i Aleksandry o dobrego męża.Bardzo dziękuję Matce Bożej za 19 lat małżeństwa Ilony i Krzysztofa oraz za córkę Natalię, z prośbą o opiekę na kolejne lata..

13 maja br. minęła 87. rocznica pierwszych objawień fatimskich Matki Bożej.Dziękuję za nawiedzenie domu matki boskiej (xD) annajaworska2 annajaworska2 01.03.2018 Religia Szkoła podstawowa Napisz podziękowanie za nawiedzenie obrazu matki boskiej w domu 1 Zobacz odpowiedź nkarolina893 nkarolina893 ...O Matko Nasza która znasz jak nikt inny .

Wiem, że to sanktuarium, które dziś mogę konsekrować, wznosiło wiele rąk i wiele serc zjednoczonych pracą, ofiarą i miłością do Papieża.W tych niezwykłych chwilach dziejów Kościoła i świata pragniemy odpowiedzieć Bogu na Jego wołanie o nawrócenie ludzkich serc udziałem rodzin naszej parafii w peregrynacji tej figury Matki Bożej Fatimskiej, która jest teraz w Waszej Rodzinie, a która to 12 czerwca 2016 r. została przytulona do figury peregrynującej po naszej diecezji.Dziękczynienie za nawiedzenie Matki Bożej w Diecezji Kaliskiej Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - SANOK - DĄBRÓWKA: Przywołujemy też wstawiennictwa Jezusowej Matki, by ochraniała lud Boży Ksiądz proboszcz złożył podziękowania wszystkim koncelebrantom: J. E. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach.. AmenWtedy też narodził się plan budowy na tym miejscu, u podnóża Giewontu, sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej jako wotum dziękczynnego za uratowanie mojego życia.. Podejmować sluszne decyzje.. Nigdy do tej pory mnie nie opuściłaś.. Tyś naszą ucieczką i pocieszeniem na wieki wieków .. Matko Boźa proszę o uzdrowienie dla mnie i Pawła, żeby nasza 20 miesięczna córeczka miala obojga rodziców.. Dziękuję Ci za wszystko, za całe życie, bo wiem, że dzięki temu, co przeżyłem - umacniam się w wierze i chcę to robić nadal.File : Podziekowania Dla Matki Boskiej Za Nawiedzenie Domu.zip..

Wszystkie po-dziękowania i prośby będą zapisane w Księdze Peregrynacji, która będzie Kro-niką Nawiedzenia Matki Bożej.Na zakończenie uroczystości wygłosił po angielsku podziękowanie dla Matki Boskiej Fatimskiej; arcybiskup dziękował również Portugalczykom za szczodrość okazaną podczas zbiórek organizowanych na rzecz poszkodowanych przez kataklizm.Dziękując za otrzymane łaski i dar nawiedzenia naszej rodziny Matko Pocieszenia, prosimy Cię, nie opuszczaj nas!

Wniesienie Obrazu do domu i ustawienie w przygotowanym miejscu ( stół nakryty białym obrusem, dwie świece, może być gromnica, kwiaty, woda święcona, którą głowa domu pokropi wszystkich zebranych) 2.Serdecznie dziękuję za zdrowie, opiekę Matki Pięknej Miłości.. Mszę świętą celebruje biskup płocki Zygmunt Kami.. ul. Reymonta 1 57-320 Polanica Zdrój - Sokołówka .Dzięki uprzejmości ks. dra Zbigniewa Woźniaka prezentuję Śpiewnik Fatimski z podkładem muzycznym.. Na zakończenie złoży po­dziękowanie ksiądz proboszcz.. czcicielka, 2013.. Dobry Jezu, odwiedziłeś nasze skromne progi, za co składamy Ci najserdeczniejsze podziękowania.. Podziękowanie za sprawy Matce Najświętszej, i mnie znane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt