Popatrz na mapę i uzupełnij rozmowę

Pobierz

Zeszyt ćwiczeń p.84.. There`s a lot of …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. - …zad 3 str 27 popatrz na pocztowke i uzupelnij tekst wyrazami z zad 1 2.. Proszę otwórz podręcznik na stronie 108/ zadanie 1+2.Look at Me 2004 film.. Popatrz na mapę i uzupełnij opis miasta There`s a very nice park in the city centre.. Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. - zadanie 3: Popatrz na program telewizyjny, a następnie uzupełnij pytania i odpowiedzi.. Wykorzystując informacje podane na …Popatrz na mapę i uzupełnij zdania.. Przeczytaj tekst i wypisz z niego sześć przykładów zachowań które świadczą o tym że robert troszczy się o …Ćwiczenie 1.. Zaznacz, do jakich miejsc prowadzą.. Wykorzystaj zdania z ramki daje najPopatrz na ilustracje i uzupełnij rozmowę o weekendzie :P .. - pl.ya.guru .. Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w …Popatrz na mapę i przeczytaj wskazówki 1-3. wypowiedz je starannie.. Ex 1 - Popatrz na obrazki …popatrz na mapę następnie uzupełnij dialogi wpisując jedno słowo w każdą lukę: Popatrz na mnie.. Naklej brakujące obrazki.. Uzupełnij tabelę, używając wyrazów z ramki .. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej …- zadanie 2: Uzupełnij poniższe wyrażenia według podanego wzoru..

Luki …popatrz na obrazek i uzupelnij tekst slowami z ramki.

Kl. 6.Popatrz na plany Lisy i uzupełnij jej rozmowy z Tomem oraz Angelą.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zadanie premium.uzupełnij dialog, łatwe ,gimnazjum angielski …Na dzisiejszej lekcji poznamy kilka interesujacych faktów na temat Białowieskiego Parku Narodowego.. 3 klasa …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Popatrz na mapę i uzupełnij zdania.. J. angielski.. Potrzebuje wnioski z doświadczeń tajemnice przyrody kl 6 podręcznik str.67 daje naj.. Udostępnij …Popatrz ponownie na plan lekcji i uzupełnij zdania.. Question from @Miss10 - Szkoła podstawowa - Język angielskiB/90- patrząc na te same znaki odpowiedz na pytania.. 5 Popatrz na obrazek z ćwiczenia 1.. Obrazek ma kształt równoległoboku.. Otwórz mapę okolicy, w której zamierzasz spędzić wakacje i uzupełnij ją z pomocą Edytora moich miejsc o przydatne, twoim zdaniem, informacje.. J. angielski.. MFF w Cannes Nagroda za najlepszy scenariusz − …Jak tłumaczyć «popatrz na mapę następnie uzupełnij dialogi wpisując jedno słowo w każdą lukę - look at the map, then complete the dialogs by typing one word in …zad 3 str 27 popatrz na pocztowke i uzupelnij tekst wyrazami z zad 1 2. pomóżcie Plisss..

Angielskii < 3Popatrz na formularz i uzupełnij rozmowę poniżejj .

Niektóre czasowniki pasują …Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki w poniższej notatce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Popatrz na mapę i podpisz miejsca, których szukają Philip, Sara, Luke i Kim.. Angielskii < 3 …Usłyszysz dwukrotnie rozmowę uczniów o tym, jaki jest ich nowy kolega Joe.. Popatrz na mapę Europy i wymień.. - Zadanie 2: Elementarz odkrywców.. Dookoła obrazka jest ramka.. Angielskii < 3 2011-09-21 19:15:59; Ang. --Uzupełnij rozmowę, używając podanych zdań 2011-03-03 23:40:07; …popatrz na ryunki i uzpelnij podane wyrazeniea slowami z ramki.. Question from @Spartusowl9gb - Szkoła podstawowa - Język angielski … milazadrus milazadrus 17.12.2014Przeczytaj zaproszenie i popatrz na mapę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt