Na jaki profil iść do liceum

Pobierz

Odpowiedz.1 human lub biol-chem.. Mój dylemat polega nad tym gdyż się nie mogę zdecydować na jaki profil pójść: humanistyczny czy gegra-matma-wos.♪ szkoła średnia nie ma znaczenia, ale jeżeli wiesz już że chcesz iść na studia i że psychologia to twoje powołanie to nie ma co pchać się do technikum lepiej wybrać albo liceum ogólnokształcące o profilu humanistycznym ( ale nie musi być koniecznie takie ) albo liceum pedagogiczne ( do liceum profilowanego przyjmują od mniejszej ilości pkt)Po przyjęciu do służby pojedziesz na ok. 6,5 miesiąca na szkolenie zawodowe podstawowe do jednej ze szkół policyjnych.. zweryfikowana Posty: 144. :) Może ktoś z was też chcę zostać architektem?. Uważamy, że jest to lepsze rozwiązanie gdyż chcąc iść do klasy humanistycznej w upragnionym liceum zostając przypisanym do klasy matematyczno-przyrodniczej lata licealne będą dla Ciebie katorgą.Znam osoby które nie miały 2 i 3 z bioli i do tego bardzo słabo egzamin przyrodniczy i szły na blol-chem bo chcą iść na medycynę gdzie są kolosalne progi.. odpowiedział (a) 06.09.2011 o 19:10.. 2.polskiego, histori lub biologi i wosu 3. zależy gdzie mieszkasz warszawa, katowice, wrocław, kierunek psychologii i potem za rok czy tam dwa masz do wyboru różne rodzaje psychologii, Psycholog dziecięcy -jeśli lubisz dzieci idź, kliniczny niby lepszy .na jaki profil iść do liceum jeśli chcę zostać architektem?.

Na jaki profil w liceum?

2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdź jakie są wymagania na studia na WPiA UW, tzn. z jakich przedmiotów należy zdać maturę.. Skomentuj.. ej ja właśnie na taki chce iść XD.. Ja Chcialbym iść na inżyniera w kopalni węgla do Bełchatowa i nie wiem gdzie isc do liceum czy technikum i na jaki profil.. więc na jaki profil idziecie albo na jakim profilu już jesteście?. Ja bym stawiała na magisterkę.. Więc na jaki profil WARTO iść?RE: Liceum jaki kierunek aby iść na prawo ?. To nie zależy od tego jaki wybierzesz profil w liceum, a od tego jakie przedmioty zdecydujesz się zdawać na maturze.Wachasz się na jaki iść profil do liceum zrób qizz on ci pomoże.Do jakiego liceum lub technikum powinieneś iść?. 2012-09-12 19:29:17 Aby iść na psychoterapeutę trzeba iść na konkretny kierunek liceum ?. Przed Tobą ostatnia prosta do wyboru szkoły średniej.. Proszę czekać.. j' adore.. projekt_wos 2 lata temu.. Możesz też iść na taki profil: psychologiczno-pedagogiczny.. Udostępnij.. 877 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Czy chcesz iść na studia?. Skomentuj.. We wszystkich źródłach do których dotrzesz, interesujace Cię informacje będą opisywane jako "profile", czasem jako "klasy" albo bardziej oficjalnie jako "oddziały".Wiele młodych osób zastanawia się, jaki profil w liceum powinni wybrać..

Odpowiedz.Na jaki kierunek iść do liceum.

Obecnie, z uwagi na stan epidemii, a tym samym konieczność prowadzenia szkolenia zawodowego podstawowego w warunkach reżimu sanitarnego, funkcjonariusze nowo przyjęci do służby w Policji odbywają szkolenie zawodowe podstawowe w oparciu o program szkolenia .Bo jeśli masz zamiar iść to polecam liceum.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź w tym quizie, jaki wybrać!Jeżeli chcesz iść na dentystę to profil biologiczno-chemiczny.. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i kieruj się przede wszystkim swoimi ambicjami, ale także możliwościami.Kubag.. Jak macie jakies propozycje to napiszcie na GG: Odpowiedz na ten komentarzPo liceum sportowym możesz dalej kontynuować naukę na studiach, które już dadzą Ci konkretny zawód i otworzą przed Tobą ogromne możliwości.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Raczej pomyśl o tym ,żeby iść do renomowanego liceum czyli tam gdzie się nie zmarnujesz , nie mąć sobie głowy studiami bo to jeszcze zbyt wcześnie na takie deklaracje.Aby dostać się do Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym (ale również do jakiegokolwiek innego w Polsce) trzeba podejść do egzaminu wstępnego, podczas którego trzeba: narysować, namalować, wyrzeźbić i przystąpić do rozmowy wstępnej z naciskiem na aspekty artystyczne.Jest stres, dlatego polecam Wam przychodzenie na zajęcia dla gimnazjalistów podczas których nasi nauczyciele .Mam do was pytanie..

Jednak na jaki profil?

Udostępnij.. Pamiętaj!. Nie bo będę iść na biol-chem xD.. 30 najdziwniejszych sposobów podawania napojów!Właśnie kończę gimnazjum i chcę iść do liceum, ponieważ jestem na 100% pewna, że pójdę na studia.. Może jakiś profil matematyczny.CZEŚĆ, jestem gimnazjalistką i zastanawiam się jaki profil w liceum wybrać.bo nie wiem na jakie studia chce iść, w maju składamy podania (po testach).. Niestety nie mam ograniczonego pola zainteresowań .a na jaki profil iść do liceum i na jakie potem studia żeby byc aktorem dubbingowym?. Nie możesz się zdecydować?. 20:31 [9] marcing805 [ Senator ] "ażeby później sobie w miarę poradzić w życiu!. Skomentuj.. Również mnie interesuje czy sądzicie, że po profilu nie humanistycznym nie mam szans na zdanie matury z historii.. Jeśli nie chcesz iść na studia, chcesz mniej czasu swojego życia spędzić na nauce i iść niebawem do pracy to wybierz technikum.Na jaki profil w liceum?. Tak, na 100%.Czy zgadniemy, na jaki profil idziesz do liceum?. Jest wiele kierunków na studiach sportowych.. Chciałbym w tym temacie poradzić się Was, jaki profil będzie odpowiedni w liceum.. Z pewnością lepiej iść do LO, lepiej przygotowuje do matury, łatwiej się dostać na studia niż z technikum..

Tylko nie wiem, jaki profil wybrać.

;p 2010-05-06 17:01:16Może jest też jakiś powiązany z architektoniką.. Obojętnie jaki.. W niektórych liceach są też specjalne profile medyczne ;>.. "Jeżeli jednak ważniejszy jest dla Ciebie profil klasy w rekrutacji wybierz tylko te profile w danej szkole, które Cię interesują.. Polub nas → .. Masz do wyboru: agroturystykę, aktywność fizyczna i agroturystyka kwalifikowana, aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym, animacja .MÓJ INSTAGRAM:* Wiem, że wiele z Was jeszcze nie wie, do jakiej szkoły iść i co w ogóle robić.. Więc przychodz.Na jaki profil, i do jakiej szkoły polecacie mi iść, jeśli potem chciała bym się wybrać na studia psychologiczne?. :))Jaki profil liceum lub technikum powinieneś wybrać?. K W odpowiedzi do: Saamm odpowiedz.Odpowiadając na powyższe pytania, sam udzielisz sobie odpowiedzi, na którą szkołę średnią i jaki profil najlepiej będzie się zdecydować.. Artysta maluje miniaturowe zwierzęta 3D na kamieniach, aby odzwierciedlić ich charakter i ducha!. :) jestem w gimnazjum ale już zastanawiam się nam przyszłością!. :) chcę zostać prawdopodobnie architektem ale nie jestem pewna na jaki profil mam się wybrać w liceum?. Wszystko na poziomie rozszerzonym, około 80-85% wystarczyło wtedy aby dostać się bez stresu na studia dzienne.Doradzamy zatem, jak wybrać profil klasy w liceum i co zrobić, żeby uniknąć już na początku złych wyborów.. pomozecie?. jakie liceum polecacie w Poznaniu .chce iść na profil psychologii ale jako dodatkowy język mam francuski kto pomoże?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt