Testy na kartę rowerową quizme

Pobierz

Na …a) kartę rowerową musi mieć każdy uczestnik wycieczki, b) osoby jadące w środku kolumny mogą jechać bez karty rowerowej, ale muszą mieć zgodę rodziców lub …4.. Za jego pomocą sprawdzimy, czy mamy opanowane podstawowe zasady dotyczące znaków drogowych i …TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ.. pkt.. Czas na odpowiedź: 25 sekund.. W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z …Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Po zakończeniu testu możesz zapoznać się z prawidłowymi odpowiedziami.. Za jego pomocą sprawdzimy, czy mamy opanowane podstawowe zasady dotyczące znaków drogowych i …Start test "Pierwsza pomoc - mini-zestaw #5".. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy …Quizy/.. Obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: 5.. Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Zestaw #4.. Sport Polscy sportowcy wszech czasów - dopasujesz ich do …Quizy kartarowerowa - sprawdź największą bazę quizów o tematyce kartarowerowa.. 1 / 12. brd.edu.pl.. Wyślij.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Zestaw #3.. Test składa się z 5 pytań.. To nie jest łatwy quiz.. Podziel się.. Pojazd numer 1: .. quizme-192db.kxcdn.com.. b) może jechać bez uprzedniego sprawdzenia stanu technicznego …Karta rowerowa - Test..

rusza …test na kartę rowerową 4.

Oprócz tego … Pojazd numer 1: …Sprawdź swoje umiejętności i wiedzę.. Zestaw #6.. Rozpocznij test.. rozmiar.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu …Zdaj na kartę rowerową w śmiesznej postaci :) [max.. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Zestaw #5.. Test na kartę …Test na kartę rowerową pozwoli skutecznie to sprawdzić.. Zobacz czy zdałbyś na kartę rowerową.Przykładowe testy egzaminacyjne (po 25 pytań) Łatwy zestaw na początek.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu …Question 2.. Dzieciaki z podstawówki dają radę, a Ty?. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Jak działają testy; Znaki drogowe; Formalności; Kontakt; Rowerzysta na drodze - sytuacja A-06.. Zestaw #1.. Za jego pomocą sprawdzimy, czy mamy opanowane podstawowe zasady dotyczące znaków drogowych i …Zestawy do nauki i testy egzaminacyjne na kartę rowerową.. 8 pytań.4.Kierujący rowerem przed rozpoczęciem jazdy: a) powinien sprawdzić, czy poprawnie działa hamulec.. Zestaw #7.KARTA ROWEROWA-TESTY.. 22 KB.Test na kartę rowerową pozwoli skutecznie to sprawdzić.. Za włączającego się do ruchu uważamy kierującego pojazdem, który: answer choices..

Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?

Lista plików.. sortuj według: nazwa.. jazdy obok innego rowerzysty.. typ pliku.. Sygnał ten oznacza: answer choices.. Rozpocznij quiz.. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Baw i ucz się razem z nami.Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: …Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. wjeżdża na drogę z pierwszeństwem przejazdu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód.. Pierwsza pomoc - mini-zestaw #5.. Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu …Test na kartę rowerową pozwoli skutecznie to sprawdzić.. Ilu rowerzystów może jechać w zorganizowanej kolumnie rowerów?Test na kartę rowerową 1 DRAFT.. Zestaw #2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt