Testy na karte rowerową quizy

Pobierz

Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód.. Włączając się do ruchu rowerzysta jest zobowiązany ustąpić pierwszeństwa: tylko kierującym pojazdami.. Sygnał ten oznacza: answer choices.. Quiz z działu …Czy Zdasz Egzamin Na Kartę Rowerową‧Test Na Kartę Rowerową!. Wybierz tramwaj …Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Czy egzamin na prawo jazdy był dla ciebie stresujący?. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Oprócz tego sporo …Mały z Karty Rowerowej - Test.. Młodzież powyżej 10 lat może zdawać na kartę rowerową.. Dzieciaki z podstawówki dają radę, a Ty?. Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta.. Rozpocznij test.. a.zezwolenie na ruch.Quizy Os. może wjechać …Czy zdałabyś test na kartę rowerową?. Zestaw #6.. Po nim może jechać-.. W rowerze występuje 5 układów: kierowniczy …Quizy kartarowerowa - sprawdź największą bazę quizów o tematyce kartarowerowa.. To nie jest łatwy quiz.Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Zestaw #1.. Rowerzysta na drodze.. tylko pieszym oraz pojazdom …Testy na kartę rowerową to ważny dzień tak w życiu dziecka, jak i jego rodzica.. c) …Brak odpowiedzi na pytanie traktowany jest jako błąd.. Dawid_Lesz 3 …Po zakończeniu testu możesz zapoznać się z prawidłowymi odpowiedziami..

... Test na kartę rowerową.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zestaw #4.. Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 20 poprawnych odpowiedzi (80%).. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu …Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Rozwiąż quiz!Super!. Tagi dla tego testu: …Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. Najpierw przejeżdża-.. Zestaw #5.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. wszystkim uczestnikom ruchu.. Zestaw #3.. Żeby zaliczyć test …Rozwiązujesz test nr 1 zaznaczając pole przy wybranej odpowiedzi.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. UWAGA: TEST JEDNOKROTNEGO WYBORU!. Kiedy rowerzysta zbliżający się do skrzyżowania widzi policjanta kierującego ruchem, z podniesioną do góry prawą ręką (jak na rysunku) answer choices.. Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Żeby przejść do kolejnego pytania, kliknij przycisk "Zapisz".. Część 1Przykładowe testy egzaminacyjne (po 25 pytań) Łatwy zestaw na początek.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Karta rowerowa - Test..

... Test na kartę rowerową - krzyżówki.

1) Droga z pierwszeństwem przejazdu a) b) c) d) e) f) 2) Kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej a) kto jedzie prosto b) ten …Test na "Karta Rowerowa" To testy na "Karta Rowerowa" Przygotują cię do prawdziwego testu Powodzenia Pozdrawiam Spellforek.. Po ukończeniu rozwiązywania kliknij przycisk "Sprawdź".. Zestaw #2.. Ale czy na pewno?Po ukończeniu rozwiązywania kliknij przycisk "Sprawdź".. Jeśli tak, to pomyśl tylko o … Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Czas na odpowiedź: 10 sekund..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt