Wymyśl i napisz jak najwięcej wyrazów które są przeciwieństwem do wyrazu nieszczęśliwy

Pobierz

Co można zauważyć już …Między literami jest miejsce na wpisanie wyrazów, które zaczynają się i kończą na litery wymyślonego słowa, w naszym przykładzie mogą to być: kompas, okno …1.. Zapisujemy przykładowe wyrazy: cz czapka, czapla, czekać, czuwać, czuć, czkawka, czarka, czek …Przeczytaj wiersz Danuty Wawiłow "Jesienią".. Napisz wyrazy, które kojarzą ci się z jesienią.Na końcu promyków dopisz … Przykładowe wyrazy, które można ułożyć z liter to:potrawy, prosta, prosty, psota, warto, start, spo Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele.. Okładka Źródło: domena publiczna.. Możesz skorzystać z dowolnego słownika wyrazów …odpowiedział (a) 02.12.2011 o 16:32. stonoga, stomatolog, stopa, stop, prosto, czysto, miasto, stolik, stonka,Stokłosy,stokrotka,stolec,stokrotne (stokrotne …zwycięstwo.. Przykładem jest wyraz …1.. 3 Zadanie.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na …W diagram wpisano liczby od 1 do 25.. Wymyśl i napisz jak najwięcej wyrazów, które zawierają cząstkę ser np. konserwa paser Wypisz je w kolumnie pisząc w kolorze cząstkę ser.. 15 1 24 9 13 22 6 20 17 8 14 19 10 2 23 16 21 …Uczniowie w grupach wypisują na kartonikach-cegiełkach wyrazy związane z rodziną.. Jest ich ponad dziesięć.. - Potrzebują spokoju , możliwości … Wymyśl jak najwięcej nowych słów, które nie występowały dotychczas w języku polskim..

Napisz jak najwięcej wyrazów... ...rozpoczynających się sylabą hu-.

Nie sposób wymienić wszystkich wyrazów z rz wymiennym na r, gdyż jest ich naprawdę …Ćwiczenie 2. odpowiedział (a) 03.02.2015 o 15:10.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Potem w kolejności malejącej.. Tak,jak pisałam - Wybierz sobie coś,bo na …Odpowiedź na: Wyrazy z rz wymiennym - jakie znacie wyrazy z "rz" wymiennym?. Poszczególne wypowiedzi różnią się m.in. dlatego, że każdy z nas - w zależności od sytuacji i …Napisz jak najwięcej wyrazów.. 1 Zadanie.. Na, karmić, kara, karmi, ćma, ramka, karma, rak, armia, pić, rana, mina, ranić, mi, miara, Ania, kran.. - Spróbuj to samo …1.. miłość 2.. Question from @Flicka1818 - Gimnazjum - PolskiDzieci wyszukują jak najwięcej wyrazów, które po połączeniu ze sobą utworzą nam nowy wyraz, np. prosty + kąt = prostokąt, grzyby + branie = grzybobranie.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Wymyśl i napisz jak najwięcej wyrazów, które są przeciwieństwem do wyrazu nieszczęśliwy.Wymyśl i napisz jak najwięcej wyrazów które mają znaczenie przeciwne do wyrzu mądry Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Emilcix.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Praktycznie większość słów w naszym rodzimym języku posiada wyrazy bliskoznaczne, a niektóre z nich mają ich nawet kilka lub kilkanaście..

Ćwiczenie słownikowe: gromadzenie wyrazów pokrewnych do wyrazu miłość.

2 Zadanie.. piękno.. Rc2uo8flv7lV4 1Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Można …Stylistyczne nacechowanie tekstu.. policzek, przesłuchanie …W ciągu trzech minut wymyśl jak najwięcej wyrazów, które będą pasowały do poniższych schematów.. Prześledź je w kolejności wzrastającej (od 1 do 25).. mieszkam w niej, jest moim domem, mam tu rodzinę, zwyciężyliśmy, flaga godło hymn- symbole …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. po prostu są to moje skojarzenia.. ZADANIE 3 Uruchom wszystkie swoje zmysły i wyobraź sobie jak najdokładniej, ze …Wymyśl jak najwięcej wyrazów, które zaczynają się na "i" i można je narysować.. biel i czerwień.. 2.Zapisz podane wyrazy w kolejności alfabetycznej: hula …I jakby co,to tu masz wyjątki: kształt, kształcić, kształtny, kszyk (ptak), pszenica, pszczoła, Pszczyna, gżegżółka, piegża.. Ćwiczenie słownikowe: • Wymyśl i zapisz do zeszytu jak najwięcej …Mogę jedynie dodać, że są rz w wyrazie piszemy, gdy w słowie należącym do tej samej rodziny wyrazów w w miejscu rz występuje r, typu morze - morski, dworzec - …archaizmy znaczeniowe to takie wyrazy, które w jakimś tekście pojawiają się w w jednym ze swoich dawnych, dziś już nieaktualnych znaczeń, np.: miesiąc (na niebie) …Musi się dużo dziać, muszą pojawiać się w życiu emocje - wyjaśniała ekspertka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt