Test z lektury akademia pana kleksa kl-4 z odpowiedziami

Pobierz

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. - Krupniku i marchewki (kulinaria) 4.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1300 razy1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa..

Artykul: Akademia pana kleksa test z odpowiedziami.

Od kiedy jest w akademii?. 8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .Plik akademia pana kleksa.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. - Czekoladowej 6 .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Sprawdź cofnij .. "Akademia Pana Kleksa" cz. 5Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaTest ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Dziękuje za taki fajny quiz .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. 17 pytań.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Gatunek: komedia.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaAkademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. - Parę spodni, obrus, nowy kostium mamy 5.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź jak Ci poszło.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Zawiera 32 pytań.. Plik : Test Z Akademii Pana Kleksa Z Odpowiedziami.zip .. test z lektury akademia pana kleksa z odpowiedziami.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Bardzo polecam!. Sprawdź prawidłowe odpowiedzi.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Wiesława Wojterek; miejscowość: Kowary; dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII; nr: 17466Test Z Akademii Pana Kleksa Z Odpowiedziami..

... Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.

Ile lat ma Adam Niezgódka?. Podobne działy .Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Rozpocznij test.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?. Odp Cw Str 52 Z Biologi Puls Zycia Klasa 2 Gim Test Z Wiedzy O Czasowniku Polski Kl 4 Tylko Ciebie Chce Online Lektor Bez LimituTest z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNajbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Quiz w Poczekalni.. Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (6) Eingestellt von: edytafokt .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę..

... Rozwiąż test z lektury i sprawdź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .. "AKADEMIA PANA KLEKSA" JANA BRZECHWY PYTANIA ZWIĄZANE Z LEKTURĄ 1.. #lektury #dladzieci.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. Czego nie znosił Adam?. Wyślij zgłoszenie KacperGame.. Chcę spróbować jeszcze raz.. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 20111..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt