Napisz po angielsku co robiłeś w weekend

Pobierz

Zadanie jest zamknięte.. Polish Sytuacja zmienia się cały czas i w piątek lub w weekend pojawi się kolejny projekt.Napisz co robisz w sobotę.. Wykorzystaj czasowniki(go, have , get up, do, watch, see ,talk, meet, read ,visit)Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku: (.. W niedzielę - jak co tydzień - byłem z rodziną w kościele.. POMOCY PILNE ;( Zgłoś nadużycie.. 2017-09-11 16:52:54; Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19 .Opis wakacji po angielsku: wstęp.. W nocy .po angielsku Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiada jak spędziłeś weekend.-opowiedz gdzie byłeś i co robiłeś w sobote i w niedziele-napisz,że poznałeś kogoś nowego i opisz tą osobę-zapytaj gdzie kolega był w czasie weekendu i czy był on udany.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Jem śniadanie i ubieram się.. !1+wytłumaczenie 2013-04-07 10:40:01; Co robiłeś w weekend?. Dodane przez markuss, 2015-01-18 15:04:06, ilość odpowiedzi: 2 Prosz?. Czasami chodzimy na spacer czy jeździmy rowerami.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. -Opisz,co robiłaś w sobotę..

Napisz po angielsku, o tym co robi?e?

Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Po mszy zjedliśmy obiad i pojechaliśmy do cioci, ponieważ miała urodziny.. CV po angielsku — wzór podsumowania zawodowegoPrzykłady użycia - "po angielsku" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. -Zakończenie.. Zacznij od Hi.lub Dear.. Kurs angielskiego online.. z góry dziękuję za pomoc.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZWitamy na zalicz.net!. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Następnie mam trening światkówki.. W moim wolnym czasie często czytam książki czy słucham moją ulubioną muzykę.. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Pierwszy akapit: -Zacznij od zwrotu powitalnego.. Najlepsze rozwiązanie.. przet?umaczy?. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy ..

Hobby po angielsku?

Jem obiad.. Kilka zdan Przedmiot: J. angielski, Szkoła podstawowa.. To nic trudnego!. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w zeszły weekend' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Co robi?e?. exp; 26.10.2011 nikt tu nie jest (chyba) jasnowidzem, by wiedzieć o jaki .Sprawdź tłumaczenia 'w zeszły weekend' na język Angielski.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.10 zdań co robiłeś w weekend 2012-11-12 22:16:43; napisz opowiadanie co robiłeś i czego nie robiłeś w zeszły weekend PO ANGIELSKU!. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Napisz co robiłes w miniony weekend po angielsku..

Po angielsku!

Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań .Przykłady użycia - "w weekend" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz co robiłeś w weekend od Soboty do Niedzieli.. Polish Chcemy mówić po angielsku , francusku i może nawet po chińsku, a mamy zdolności językowe".Po angielsku - Język angielski dla każdego.. Drugi akapit: -Opisz co robiłaś w niedzielę.. Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata(po angielsku).Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Odpoczywam.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Co więcej, lubię spotykać się z przyjaciółmi.. tekst na j?zyk polski.Skoro w tygodniu ciągle nie masz czasu na ruch, rozprostuj kości w weekend.. Podsumowując, nie mam dużo wolnego czasu, ale kiedy nadchodzi, zawsze w pełni odpoczywam .Napisz 10 zdań na temat tego, co robiłeś w weekend.Użyj czasu PAST SIMPLE oraz PAST CONTINUOUS ..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj, albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń.. 6,587 wizyt.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 .. 1 odpowiedź.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Możesz również napisać, dlaczego chcesz dołączyć do nowej firmy i wpisać swój cel zawodowy — pokaż, że chcesz się rozwijać.. Jak możecie to od razu Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Gryzylda 21.10.2010 (17:23) Opiszcie mi po angielsku w 5-zdaniach te Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: emo5emo6 10.1.2011 (18:55);) W sobotę śpię długo.. Gdzie byłeś?. W piątki zazwyczaj idziemy do kina czy jakiejś restauracji.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. (Opiszcie swoją sobotę)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt